| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Name | Medium Voltage 15M Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole 1 - 30 mm Thickness |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Type | Hot Dip Galvanized 14m Metal Utility Power Poles 5mm Wall Thickness Round / Polygonal Shape |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Türü | NGCP Çelik Direkler 80 ft Elektrik Teleskoplama Kutusu Güç İletimi İçin |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Height | 10M |
|---|---|
| Voltage | 110 KV |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Usage | distribution transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Türü | 8 m 5KN yardımcı kutup yüksek kaliteli Q345 elektrik direği Afrika teklif |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |