| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| İçin uygun | Elektrik dağıtım |
|---|---|
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Tolerans | /% 2 |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| MOQ | bir konteyner veya örnekleri |
|---|---|
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Fiyat terimi | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Tolerans | /% 2 |
| Türü | 132kv güç elektrik direği çokgen kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |