| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | 2.5mm - 16mm Thickness Galvanized Steel Utility Power Poles Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Adı | 10kv-220kv konik 15m ve 17m Çelik Uygulama direği iletim için elektrikli güç direği |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235,Q345,Gr65 |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Height | 8m, 9m, 11m, 12m |
|---|---|
| Welding Standards | CWB and AWS D 1.1 |
| Packages | Standard seaworthy |
| Thickness | 3 - 10mm |
| Design Against | 8 Grade Of Earthquake |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |