| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | 69KV Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kalite kontrol | ISO 9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Yüzey işleme | GALVANİZLİ |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Standart | ISO9001-2008 |
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| tip | ISO Sertifikası ile 2.5mm - 10mm Kalınlık Galvanizli Çelik Yardımcı Güç Direği |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | 132kv Steel Pole Galvanized Steel Light Pole / Utility Pole With Climbing Rung |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstion torlance | ± 2% |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Product Name | NEA Steel poles 20m Stee Utility Pole for electrical transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | Safety factor 2.1 Galvanized Steel Poles Utility Pole For 11.88m-462dan |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |