| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimum akma mukavemeti | 345 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Galvanized 9M 10M 11M Electric Steel Utility Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Dimenstion'un Torrance'ı | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Tip | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Tip | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik güç kutup |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S355JR = ASTM A572 Gr50 |
| Minimum akma dayanımı | 345 MPA |
| Maksimum nihai çekme dayanımı | 620 mpa |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |