| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion'un Torrance'ı | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | 12m hot dip galvanization,double circuit steel power pole for electrical transmission |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Tasarım yükü (kg) | 300 ~ 1000kg, üst kutuptan 50 cm'ye uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Ürün adı | Elektrik İletim için 11.8m 800 daN Kamerun Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |