| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Stil | galvanize |
|---|---|
| Dimenstion'un Torrance'ı | % 2 |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | 11.9m 940dan Galvanizli Çelik Dış Mekan Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tip | 11.9m 940dan Galvanizli Çelik Dış Mekan Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitti | Sıcak daldırma galvanizli |
| Type | S-500MC 11.88m-462dan Galvanized Steel Poles Utility Pole with France Standard |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |