| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Surface treatment | HDG Powder coating |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Length of per section | Within 14 meter once forming |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| MOQ | bir adet 40'HQ konteyner |
|---|---|
| şekil | conoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Fiyat terimi | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Tolerans | /% 2 |
| Türü | 138KV GR65 iletim için 4mm kalınlığında 50ft electirc çelik kutup |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Malzeme | Gr65 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |