| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Malzeme | Q235 Q345 akma dayanımı 235/345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Şekil | çokgen |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Elektrik direği |
|---|---|
| Tasarım | Özelleştirilmiş veya standart tasarım |
| Boyut Toleransı | -% 2 |
| Gerilim | 10kV, 33KV, 69kV, 110KV, 132kV, 220KV, 400 kv'lık |
| Çarpım işlevi | Elektrik hattı kablolarının çelik braketi |
| Ürün adı | Sıcak daldırma galvanizleme elektrikli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Ürün adı | 14M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Monte edilmiş Tip | defin |
| Yükseklik | 11m |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| İşlevi | İsale Hattı |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Name | Galvanized Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |