| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimum akma mukavemeti | 345 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimum akma mukavemeti | 345 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Tip | 43m Çelik Yardımcı Direkler Elektrik direği aksesuarları Havai Hat için yuvarlak konik Galvanizli El |
|---|---|
| Renk | Gelenek |
| Güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Ömür | 50 yıl |
| garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | 8M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Ürün türü | Gömme veya flanş tipi |
| Yükseklik | 8 ila 25 milyon |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| Çarpım işlevi | Elektrik hattı kablolarının çelik braketi |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |