| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| şekli | Konoid, Çok piramidal, Sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| Ürün Adı | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Güç | 10 KV ~550 KV |
| Boyutun Torlansı | +- %2 |
| Flanş Boyutu | 450mm |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| Item Name | 12sides High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | 12 sides |
| Light Quantity | 8 lights |
| Usage | Stadium Lighting |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |