| Ürün adı | Yüksek Direk Işık |
|---|---|
| Uygulama | Otopark Işıklandırması |
| Rüzgar hızı | 30 m / s |
| Galvanizleme Kalınlığı | Ortalama 86μm |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | Bugün |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | Galvanized 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Type | Rasing system or ladder type |
| Height | 30M |
| Light Arrangement | Round type or suqare type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Öğe adı | Poligonal Yüksek Direk Direği |
|---|---|
| Malzeme | Q345 |
| Yükseklik | 35 milyon |
| kullanım | Stadyum Aydınlatma |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Yükseklik | 30ft 40ft 65ft 70ft |
|---|---|
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| şekli | Konoid, Çok piramidal, Sütun şeklinde, çokgen veya konik |