| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
|---|---|
| Lamba gücü | 400W |
| Şekil | Yuvarlak |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 30 m / s |
| Product Name | 11.8m-500dan electricity pole Galvanized Steel Pole 14m for electric line |
|---|---|
| life time | 50 years |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Elektrik Hattı için 11.8m - 1250dan Elektrik Direği Galvanizli Çelik Kutup 14m |
|---|---|
| Ömür | 25 yıl |
| Galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |