| Malzeme | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Yükseklik | 20-120ft |
| kalınlaşmak | 1-30mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Kaynak | AWS D1.1 |
|---|---|
| Malzeme | Q345 |
| teslimat | 20-30 gün |
| Tedarik Yeteneği | haftada 2000 adet |
| Marka adı | MilkyWay |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| Şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Ürün adı | Yüksek direk direği |
|---|---|
| Uygulama | Havaalanı aydınlatması |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Standart | ISO |
| Gavanizasyon standardı | ASTM A 123 |
| Adı | 90FT flanşlı tip 3 Segmentli Çelik Kutuplu Bitümlü Galvanizli Kutuplu Monopol |
|---|---|
| Tasarım | 90FT flanşlı tip 3 Segment |
| Yükseklik | 90FT |
| Thickenss | 6mm 8mm |
| Tasarım yükü | 2500dan |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Adı | 18m 20m ağır hizmet tipi teleskopik direk direk anteni alüminyum kule |
|---|---|
| Tasarım | Teleskopik Direk |
| Yükseklik | 18m 20m |
| kalınlaşmak | 6mm 8mm |
| Liman | her zaman Şangay |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Ürün adı | Yüksek direk ışık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm daha az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |