| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Adı | Korozyon önleyici painiitng için ortalama kaplama 100 mikron ile Togo 9m 200dan çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 9m 200dan |
| Yükseklik | 9m |
| Thickenss | 2.75mmmm |
| Tasarım yükü | 200dan |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Adı | 70FT Doğrudan Mezar 2000kg Filipinler NGCP Standart Elektrikli Sütun |
|---|---|
| Yükseklik | 70ft |
| Thickenss | 5mm |
| Tasarım yükü | 2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | Gr 65 11.9m 33kv İletim Hattı Direkleri Enerji Nakil Direkleri Tepegöz Projesi İçin Boru Direk |
|---|---|
| Tasarım | GR65 11.9m |
| Yükseklik | 11.9 |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | müşterilerin gereksinimi |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |