| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Ürün adı | Yüksek Direk Işık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvanizleme Kalınlığı | Ortalama 86μm'den az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ürün adı | Yüksek direk ışık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm daha az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ürün adı | Madencilik Endüstrisi için 132KV 16m Galvanizli Çelik Kutup Güç Hattı Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Yükseklik | 11.8m |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
|---|---|
| Lamba Gücü | 20 w - 400 w |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160 km / h |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal or conical |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 160km/h |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal or conical |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 160km/h |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |