| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Adı | İletim Hattı İçin Çapraz Kollu 16 M Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | Çapraz Kollu 16 M Elektrikli Çelik Boru Direği |
| Yükseklik | 16M |
| Thickenss | 4 mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTMA 123 / EN ISO 1461 |
| Wind Speed | 160KM/S |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| tolerance | +/-2% |
| Lift time | 50 years |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | LED Outdoor Lighting Steel Poles Street Light Poles With 40w 80w lights |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | Double Arm 60W LED Commercial Outdoor Light Poles Wind - proof 136km/h |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |