| Adı | 9,75 m - 3 mm kalınlığında 9m 10m Afrika galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 9,75 m - 3 mm kalınlığında 9m 10m Afrika galvanizli çelik direk |
| Yükseklik | 9m 10m |
| Thickenss | 2,75-4 |
| Tasarım yükü | 200 400 650 800dan |
| Adı | 20m 24m 27m 30mGalvanize Metal Direk, en iyi kalite ve fabrika fiyat ile |
|---|---|
| Tasarım | 20m 24m 27m 30mGalvanize |
| Yükseklik | 20m 24m 27m 30m |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 12-40KN |
| Adı | 60FT TİP HS HT NGCP Standart 4-5mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 60FT TİP HS HT NGCP Standart 4-5mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 60FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası |
|
| Ürün adı | Çelik Mono Kutup |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torlance | + -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Yükseklik | 20-120ft |
| kalınlaşmak | 1-30mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |