| Height | 7 M |
|---|---|
| Shape | Conical |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | low voltage electric power transmission |
| Thickness | 2.75mm |
| Yükseklik | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Renk | BEYAZ KAPLAMA |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| TEDAVI YÜZEY | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme, ortalama kaplama 85um |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Adı | 90FT 100FT 105FT En iyi kalite ve fabrika fiyatıyla Galvanizli Metal Kutup |
|---|---|
| Tasarım | 90FT 100FT 105FT |
| Yükseklik | 90FT 100FT 105FT |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 12-40KN |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Yükseklik | 8m |
| Elektroşoklara dayanıklı koruyucu sınıf | Sınıf Ⅰ |
| Kaplamanın korozyon karşıtı performansı | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma atmosferi | -35 °C~+45 °C |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
|---|---|
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Electric Poles |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Suit for | Electricity distribution |
| Material | Q235 |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |