| Malzeme | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| warrenty | 15 yıl |
| Ömür | 50 yıl |
| kaynak | AWS D1.1 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Ürün adı | Elektrikli Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| şekil | çok köşeli |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Adı | 9,4m 11,6m 13,8m 693,23daN elektrikli çelik direk fabrika çıkış fiyatı |
|---|---|
| Tasarım | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Yükseklik | 9,4m 11,6m 13,8m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 693dan |
| Adı | 12m Africa undility direkleri, 3 kollu kol ile galvanizli çelik direkleri |
|---|---|
| Tasarım | 12m Afrika dengesizlik direkleri |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Ürün adı | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| MALZEME | Q345 |
|---|---|
| BAŞVURU | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 9m |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Adı | 12m 800daN 1600daN doğrudan gömme elektrikli çelik direk tekel |
|---|---|
| Tasarım | 11.9m-bir bölüm 12m-iki bölüm |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 800daN 1600daN |