| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | İletim hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Adı | 25FT 2.5mm Filipinler NEA standart elektrikli çelik kutup facrory fiyat |
|---|---|
| Tasarım | bir bölüm |
| Yükseklik | 25FT |
| Thickenss | 2.5mm |
| Tasarım yükü | 300kg |
| Adı | 35FT 3mm Filipinler NEA standart elektrikli çelik kutup facrory fiyat |
|---|---|
| Tasarım | bir bölüm |
| Yükseklik | 35FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |