| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal Or Round |
| Material | Gr65 |
| Galvanizing | ASTM A123 |
| Warranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | BS 5135 |
| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Warranty time | 15 years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| orijin | Yixing Jiangsu |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Gerilim | 220KV-550KV |
| Şekil | YUVARLAK, ÇOKGEN |
| Adı | 27m Flanşlı Tip Filipinler NGCP Geleneksel Elektrikli Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Tasarım | 27m Flanş |
| Yükseklik | 27m |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Model numarası | TRAFİK SİNYAL POLİTESİ |
|---|---|
| Malzeme | GR65 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| WARRENTLY | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 YIL |
| Malzeme | q235 q345 q460 |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Adı | 10m-200dan 12m-200dan Togo elektrikli çelik direk fabrika çıkış fiyatı |
|---|---|
| Tasarım | 10m-200dan 12m-200dan Togo |
| Yükseklik | 10m 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 200dan |