| Adı | 69KV 45FT 2 segment Filipinler NEA standart elektrik galvanizli kutup çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | iki bölüm |
| Yükseklik | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |
| tip | Bitüm Arıtma ile Metal Sekizgen Şekil Elektrik Çelik Güç Direği Parçaları |
|---|---|
| renk | herhangi |
| sertifika | ISO 9001 |
| ömür | 50 yıl |
| garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| özellik | Çelik İletim Hattı İçin 14m Metal Yardımcı Direkleri Büyük Rulman Yükü |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |