| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 9m 12m 14m |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Boyut Toleransı | % 2 |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| galvanizleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 9M 11M 12M 14M Yüksek Gerilim Düşük Fiyat Elektrik Çelik Enerji Direği |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Uygulama | Enerji İletimi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik, GR65, Miminum Akma Dayanımı 460mpa |
| Yüzey işleme | Sıcak Kalça Galvaniz |
| Galvanizleme Standardı | ASTMA123 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 90ft 1400kg |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 50000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |