| Ürün adı | Bitümlü Galvanizli Elektrik İletim Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Malzeme | Q235 Q345 akma dayanımı 235/345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlem | Sıcak Kalça Galvaniz |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Garanti | 15 yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 69kV 45ft |
| Kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |