| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Design og pole | against earthquake of 8 grade |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tip | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Tasarım yükü (kg) | 300~1000kg |
| Rüzgar hızı | 160 km / h |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak daldırma galvanizasyon güç kaplama |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Standart | ISO |
| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Güç Dağıtım İletim Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |