| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Adı | Malezya 15m 510kg 3.8mm kalınlığında elektrikli çelik direk FRP |
|---|---|
| Tasarım | Malezya 15m 510kg 3.8mm kalınlığında elektrikli çelik direk FRP |
| Yükseklik | 15m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| warrenty | 15 yıl |
| Ömür | 50 yıl |
| kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme, ortalama kaplama 85um |
| Uzunluk | 75ft |
|---|---|
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | Q235 |
| Tasarım | 8 dereceli depreme karşı |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey işleme | Galvanizli Yüzey İşlem |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde , çokgen veya konik |
| Product Name | Steel Power Electric Poles |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization painting |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Malzeme | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Yükseklik | 60FT |
| Kalınlığı | 5mm |
| Voltaj | 69kv-550kv |
| Kaynak | AWS D1.1 |