| Malzeme | ortalama kaplama en az 345mpa |
|---|---|
| Ömür | 50 yıl |
| kaynak | AWSD1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| şekil | Conoid, Çok piramidal, Sütunlu, çokgen veya konik |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz, ortalama kaplama 85um |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| MALZEME | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| UYGULAMA | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| YÜKSEKLİK | 25-40ft |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 Q345 |
| Anchor bolts | M12 |
| Model numarası | TRAFİK SİNYAL POLİTESİ |
|---|---|
| Malzeme | GR65 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| WARRENTLY | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 YIL |
| MALZEME | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| UYGULAMA | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| YÜKSEKLİK | 25-40ft |
| YÜZEY İŞLEM | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Malzeme | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Yükseklik | 25-40m |
| kalınlaşmak | 1-30mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |