| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yükseklik | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Renk | BEYAZ KAPLAMA |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| TEDAVI YÜZEY | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Yükseklik | 8m |
| Elektroşoklara dayanıklı koruyucu sınıf | Sınıf Ⅰ |
| Kaplamanın korozyon karşıtı performansı | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma atmosferi | -35 °C~+45 °C |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz, ortalama kaplama 85um |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Tolerans | /% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
|---|---|
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Tolerans | /% 2 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |