| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | 30m Q235 HDG galvanized High Mast Pole with 400w HPS lights |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | HDG galvanized Power pole High Mast Pole with 400w HPS lanterns |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Ürün adı | Yüksek Direk Işık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvanizleme Kalınlığı | Ortalama 86μm'den az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ürün adı | Yüksek direk ışık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm daha az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ürün adı | Yüksek direk ışık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm daha az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Height | from 20m to 50m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| Ürün adı | Sokak Lambası Direkleri |
|---|---|
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Dimenstion torrance | -% 2 |