| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 90ft 138kv |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden tasarım yükü | 300 ~ 1000kg üstten 50cm uygulanır |
| Anma gerilimi | 10kV ~ 550KV |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Adlık Voltaj | 10kv~550kv |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Yükseklik | 5m 6m |
| Elektroşok dirençli koruyucu sınıf | Derece Ⅰ |
| Muhafaza korozyon önleyici performans | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma ortamı | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |