| Malzeme | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Yükseklik | 20-120ft |
| kalınlaşmak | 1-30mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Malzeme | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Yükseklik | 20-120ft |
| kalınlaşmak | 1-30mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| Şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yükseklik | 5m 6m |
| Elektroşoklara dayanıklı koruyucu sınıf | Sınıf Ⅰ |
| Kaplamanın korozyon karşıtı performansı | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma atmosferi | -35 °C~+45 °C |
| Malzeme | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Sertifika | ISO BV |
| Yükseklik | 25ft 30ft 35ft |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |