| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | akma gücü 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Yüzey | galvanization.average kaplama en az 80um |
| Ömür | 50 yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| şekli | Konoid, Çok piramidal, Sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| ad | Direk Galvaniz Yapılı Poligonal 80ft 69kv Elektrik Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| tasarlamak | 80FT |
| Yükseklik | 80FT |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Tasarım Yükü | Çok yönlü stres |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Türü | Yüksek gerilim |
|---|---|
| Gerilim | 220-500KV |
| Malzeme | GR65 |
| WARRENTLY | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 YIL |