| type | 27m Gr65 polygonal or conicla high voltage Electrical Power Pole for transmission line |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| type | 27m Gr65 High Voltage Electrical Power Pole Polygonal / Conical High Voltage Electrical |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| Product Name | 69kv construction Conical Transmission Steel Tubular Poles |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| galvanizleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |