| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Enerji Dağıtım Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç İletimi |
| kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| galvanizleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Pole Shape | Conical,Round,Octagonal |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm to 5mm |
| Height | 25ft to 90ft |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Galvanization | Hot Dip Galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |