| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| type | Gr65 16m High Voltage Steel Power Pole Polygonal / Conical High Voltage Electrical |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| type | polygonal or conicla high voltage Steel Power Pole Electrical Power Pole for transmission line |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç dağıtım |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |
| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Güç Dağıtım İletim Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstion torlance | ± 2% |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Türü | Gr65 16m Yüksek Gerilim Çelik Elektrik Direği Poligon / Konik Yüksek Gerilim Elektrik |
|---|---|
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Renk | herhangi |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün adı | 11M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Monte edilmiş Tip | defin |
| Yükseklik | 11m |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| İşlevi | İsale Hattı |
| Ürün adı | 14M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Monte edilmiş Tip | defin |
| Yükseklik | 11m |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| İşlevi | İsale Hattı |