| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Gr65 |
| Delivery | 30-45 days |
| Supply Ability | 1500pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Şekil | Konoid, Çok Piramidal, Kolumniform, Çokgen veya Konik |
|---|---|
| Kg olarak tasarım yükü | Üstten 50 cm'ye kadar uygulanan 300 ~ 1000 kg |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Standart | ISO9001-2008 |
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Şekli | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
|---|---|
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| Ambalaj bilgileri | müşteri isteğine göre |