| Ürün adı | Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q235 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160 km/s |
| galvanizleme | Ortalama 86μm'den az değil |
| Kalınlık | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Adı | Malezya standart 15m elektrik sütun çelik direk FRP ve işaretler |
|---|---|
| Tasarım | 15m 510kg 2 bölüm |
| Yükseklik | 15m |
| Thickenss | 7.2mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Türü | Yüksek gerilim 27.5m 40KN iletim borulu çelik direk Filipinler |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Malzeme | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Güç İletim Dağıtımı Galvanizli Çelik Kutup AWS D1.1 Kaynak Standardı ASTM Galvanizleme |
|---|---|
| Galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4 mm / 5 mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |