| Malzeme | Q235 Q345 akma dayanımı 235 / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Kalça Galvaniz |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Garanti | 15 yıl |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | Bugün |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Mono Kutup |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torlance | + -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Yükseklik | 5m 6m |
| Elektroşok dirençli koruyucu sınıf | Derece Ⅰ |
| Muhafaza korozyon önleyici performans | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma ortamı | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Ürün Adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Sertifika | ISO9001/BV/ |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electricity distribution |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Standard | ISO |
| Design | Customized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Transmisson Line | 110kv |
|---|---|
| Accessories | Climbing Rung |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Height | 35ft |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |