| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160 km/s |
| galvanizleme | Ortalama 86μm'den az değil |
| Kalınlık | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Standart | ISO9001-2008 |
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Şekli | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
|---|---|
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| Ambalaj bilgileri | müşteri isteğine göre |
| Ürün Adı | Elektrik Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Product Name | Mobile tower 11kv electrical poles Mono Pole Tower 500Dan Conical pole |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Galvanization | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Height | 8M |
|---|---|
| Top Plate | steel plate |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 2.5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Standard | ISO9001-2008 |
| Welding Standard | AWSD 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |