| Height | 14.5m |
|---|---|
| Pole Shape | Tapered |
| Thickness | 3mm or more |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Height | 14.5m |
|---|---|
| Pole Shape | octagonal |
| Thickness | 2.75mm |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization bitumen |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Dimenstion torlance | ± 2% |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Height | 11.8 m |
|---|---|
| Usage | electrical power tower |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 50KN |
| Thickness | 6mm wall thickness |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Derneği) D 1.1 |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4mm / 5mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Voltaj | 10-220KV |
|---|---|
| İçin uygun | Güç iletimi |
| Malzeme | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| şekli | konoid,çok piramidal,yuvarlak,çokgen |
| boyut torlansı | +-2% |
| Malzeme | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Yükseklik | 60FT |
| Kalınlığı | 5mm |
| Voltaj | 69kv-550kv |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Tarzı | İletişim hattı projesi için OEM Çelik Uygulama direği - 10m yükseklik, 2.75mm kalınlık, sekizgen şek |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8. derece depreme karşı |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |