| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İsale Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| Galvaniz kalınlığı | Ortalama 86um |
| Ürün adı | 9m 11m 12m Çelik Direkler Çapraz kollu bitümlü Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 9M 11M 12M 14M Yüksek Gerilim Düşük Fiyat Elektrik Çelik Enerji Direği |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| warrenty | 15 yıl |
| Ömür | 50 yıl |
| kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme, ortalama kaplama 85um |
| Nominal Voltaj | 33KV |
|---|---|
| Malzeme | Gr.65 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Kalça Galvanizasyonu |
| Galvanizleme Standardı | ASTMA123 |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Height | 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized powder paiting |
| Thickness | 3mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Height | 14.5m |
|---|---|
| Pole Shape | Tapered |
| Thickness | 3mm or more |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |