| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | Electrical Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Shape | polygonal |
| Waranty time | 15 years |
| Ürün adı | Çelik güç kutup |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S355JR = ASTM A572 Gr50 |
| Minimum akma dayanımı | 345 MPA |
| Maksimum nihai çekme dayanımı | 620 mpa |
| Adı | Açı kolları ile 25ft -100ft düşük değerleme PHILIPPINES elektrikli çelik direkleri |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | 25FT-100ft |
| sınama | YÜK TESTİ |
| Yüzey işleme | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Özellik | 70-120ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Özellik | 70FT 75FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30 mm |
| koruyucu seviye | IP65 |
| Transmisson Line | 138kv |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Pole Shape | Conical |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Malzeme | Gr65 |
|---|---|
| Yerin Kökeni | Yixing |
| Türü | cenaze |
| yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |