| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Transmisson Line | 132kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Aksesuarlar | Tırmanış, topraklama çubuğu, izolatörler |
|---|---|
| Minimum akma dayanımı | 345 MPA |
| Standart | AWS D1.1 Kaynak |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Transmisson Line | 132kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Ürün adı | 8M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Ürün türü | Gömme veya flanş tipi |
| Yükseklik | 8 ila 25 milyon |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| Çarpım işlevi | Elektrik hattı kablolarının çelik braketi |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Treatment | galvanization |
| Wind speed | 44m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Safty factor | 1.8 |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Tedavi | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 44m / sn |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| Emniyet faktörü | 1.8 |
| Pole Shape | Conical,Octagonal,Round |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm,2.75mm,3mm |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Application | 10kv-220kv transmission line |