| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Adı | 11m 3.8mm 2 bölüm FRP Malezya elektrik iletim kolonu |
|---|---|
| Tasarım | 2 bölüm |
| Yükseklik | 11m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Bağlantı noktası | her zaman shanghai |
| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Enerji Dağıtım Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Elektrikli Aydınlatma Çelik Direkleri 11m 12m Özelleştirilebilir İzleme Sekizgen Galvanizli Sokak Ka |
|---|---|
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Güç Dağıtım İletim Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| tip | Mezar Türü |
|---|---|
| Bitki derinliği | 1.8m yeraltı |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Yükseklik | 8m - 27m |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 10m 11m 12m 11kv 13kv |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |