| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Güç Dağıtım İletim Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | çelik boru direkleri |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg cinsinden dizayn yükü | 300 ~ 1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| tip | Mezar Türü |
|---|---|
| Bitki derinliği | 1.8m yeraltı |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Yükseklik | 8m - 27m |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Ürün adı | Elektrik kafes direkleri çelik direk Galvanizli Güç iletim hattı Elektrik Çelik Borulu Kule Kutup |
|---|---|
| Yükseklik | 15m |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Product Name | 10m 15m Tapered Galvanised Steel Pole for electrical power transmission poles |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |