| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Kutup Şekli | Sekizgen, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Yükseklik | 25ft - 75ft |
| Yüzey işleme | galvanizleme veya butiuem |
| Voltaj | 10kv-220kv |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Usage | High Voltage Transmission Lines |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Height | 30FT |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Customized Multi-Circuit Angle Type Electric Steel Tubular Poles Q235 Steel |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün Adı | 25m 30m 50m Galvanizli Elektrik Pylon Hattı Direği Elektrik Yapısı Dikmek İçin 500KV İletim Kafes Çe |
|---|---|
| Yükseklik | 11.8m |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Package | Naked Package |
|---|---|
| Burial Length | 2000mm under the ground |
| Minimum yield strength | 450 mpa |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Material | Q345,Q235,Gr50 |
| Structures | Self-supporting tower |
| Tower Type | Triangular or Square |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Ürün adı | Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Bölüm | Üç bölüm |
| Yükseklik | 15 m ila 65 m |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |