| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | 25m 45m 50m Kafes Kule Orta Gerilim Elektrik İletim Hattı Çelik Direkler |
|---|---|
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Türü | Mezar Tipi |
|---|---|
| Bitki derinliği | 1.8m yeraltı |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Yükseklik | 8m ila 27m |
| görünüşü | Tübüler, üçgen, açısal, kafes |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Türü | Filipinler onaylı tedarikçi için 45FT 50FT HT Tipi NGCP elektrik direği |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| kaynak | AWS D1.1 |
|---|---|
| Malzeme | Q345 |
| teslim | 20-30 GÜN |
| Tedarik yeteneği | Haftada 2000 adet |
| Marka adı | MilkyWay |
| Kaynak | AWS D1.1 |
|---|---|
| Malzeme | q345 |
| Teslimat | 20-30 gün |
| Tedarik Yeteneği | Haftada 2000 adet |
| Marka adı | MilkyWay |