| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstion torlance | ± 2% |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
|---|---|
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Tolerans | /% 2 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |