| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Hata payı | +/-2% |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Standart | ASTM A 123 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |